Hemen Arayın 0507 643 92 18

Kurtköy Kombi Servisi (0507 643 92 18)

Kurtköy Kombi Servisi günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, yoğuşmalı , bacalı kombiler, duvar tipi kazanlar, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğal gazlı cihazların garanti bitiş sürecinden sonraki bakım ve arıza servis hizmetini vermektedir. Teknik servis kadromuzda Çalışan personelimizin tamamı ilgili branş eğitimini tamamlamış ve firmamızda en az altı yıldır hizmet veren teknisyenlerden oluşmaktadır. Siz müşterilerimize, Kombilerinizin periyodik bakımı ve teknik servis müdahalesi gerektiren arıza durumlarında bize ulaşabilmeniz için Kartal Kombi Servisi 7/24 bir telefon uzagınızdadır.

Kurtköy Kombi Servisi hizmetleri olarak kombi tamiri ve bakımı üzerine hizmet vermekteyiz. Tüm kombi arıza işlerinizde güvenilir bir ustaya ihtiyaç duyarsanız bizi tercih edebilirsiniz. Bakım ve arızası gecikmiş olan tüm kombi için bulunduğunuz mekanınıza kadar geliyoruz. Sizi soğuk kış günlerine hazırlıyoruz. Her müşterimize aynı hassasiyet ile çalışmakta ve mutlu müşteriler oluşturmaktayız. Hiç düşünmeden kombinizi bize emanet edebilirsiniz.

Tüm cihazlar zamanla çalışma sistemlerinde, iç hazne veya dış görünümünde hatalar vermektedir. Bu olay her cihaz için normaldir. Ama özellikle çok yoğun olarak kullanılmakta olan kombilerde bu biraz fazla rastlanabilmektedir. Zamanla kombi yanma haznesinde toz ve kurum kalıntıları cihazı çalıştırılmaz hale sokar bakım yapılmayan cihaz sık arıza yapmaya başlar. Kombi cihazlarında şöyle bir özellik vardır; Dışarıdan aldığı havayı emer tekrar dışarıya üfleme yapar. Bu işlem devamlı devrededir bu neden toz ve kirlenme meydana gelmektedir

Kurtköy kombi servisi kombi bakım ve onarımın çok artısı bulunmaktadır. Cihazın ömrü uzamakta ve ilk günkü gibi performansta çalışmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombi düzenli çalışır sizlere yüksek faturalar çıkarmaz. Burada dikkat edilmesi gereken iyi bir usta ile çalışmaktır. Kurtköy Kombi Servisi bu anlamda en doğru tercihtir. İşin ehli olmayan bir usta ile çalıştığınız da hem hayatınızı hem de malınızı risk altına almış olursunuz.

Ateş yanma odası cihazın gücünü artırmak için kirlerden tozlardan temizlenir. Kalorifer hattında bulunan filtreler sökülür, temizlenir. Genleşme tankı deposu kontrol edilir gerekli ise havası tamamlanır. Çakmak ayarlarının düzgün çalıştığından emin olunur. Kullanma suyu tazyik ve ısı ayarı kontrol edilir. Gaz kaçak ve su kaçak kontrolü yapılır gerekli ise borularda değişim yapılır.

Değerli mahalle sakinleri firmamız tarafından onarımını yaptığımız ve parça değişimi yapılan kombi olursa bir yıl yazılı olmak kaydı ile garanti vermekteyiz. Sizde aklınıza takılan arıza veya konu olursa hiç çekinmeden kurtköy Kombi Servisini telefon ederek aramanız halinde kısa sürede bize belirttiğiniz adrese gelerek arıza teşhisi yapılır size bilgi verilir kabul etmeniz dahilinde kombi tamiratı gerçekleştirilir.

Kurtköy Kombi Servisi İle İlgili Aramalar

 • Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi
 • Kurtköy kombi servisi
 • Kurtköy Arçelik Kombi Servisi
 • Kurtköy Bosch Kombi Servisi
 • Kurtköy Baymak Kombi Servisi
 • Kurtköy Vestel Kombi Servisi
 • Kurtköy Ariston Kombi Servisi
 • Kurtköy Vaillant Kombi Servisi
 • Kurtköy Ferroli Kombi Servisi
 • Kurtköy ECA Kombi Servisi
 • Kurtköy Viessmann Kombi Servisi
 • Acil kurtköy kombi servisi
 • Kurtköy Beko Kombi Servisi
 • Kurtköy Kombi Servisi ürünleriniz için yapılan servis işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir.


(Tüm değişen parçalarda orjinal yedek parça kullanıyoruz)

Kurtköy Kombi Servisi (0507 643 92 18) İçin Arayınız..

Kurtköy ferroli kombi bakım servisi, Kurtköy demirdöküm kombi servisi, Beko kombi bakım servisi kurtköy, Kurtköy kombi bakım servisi, Kurtköy viessmann kombi servisi, Kurtköy kombi tamiri, Kurtköy mahallesi kombi arıza, Kurtköy acil kombici, Kurtköy kombi servisi, Kurtköy acil kombi servisi, Kurtköy Ferroli kombi servisi, Kurtköy eca kombi servisi, Kurtköy kombi bakım servisi, Acil pendik kombi tamircisi, Kombi bakım servisi ve tamiri, Kurtköy kombi tamircisi, Kurtköy vestel kombi servisi, Kurtköy Demirdöküm Kombi Servisi, Kurtköy Arçelik Kombi Servisi, Kurtköy Viessmann Kombi Servisi, Kurtköy Ariston Kombi Servisi, Kurtköy Baymak Kombi Servisi, Kurtköy Bosch Kombi Servisi, Kombi tamircisi kurtköy, Kombi bakım servisi kurtköy.